1 października 2019 roku odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne przed wyjazdem na praktyki do Włoch – Rimini, w marcu 2020 roku. W spotkaniu wzięli udział: Dyrektor Wiesława Junczak, uczestnicy projektu, którzy zostali wyłonieni w ramach rekrutacji, a także koordynatorzy p. Katarzyna Krzywkowska i p. Ewelina Brzeska. Uczniowie zapoznali się z planem pobytu w Rimini, szczegółowym programem praktyk w każdym zawodzie oraz dowiedzieli się jakie inne atrakcje kulturalne czekają na nich we Włoszech. Dodatkowo wypełnili deklaracje potwierdzające uczestnictwo w projekcie. Uczniom zostały przekazane warunki do spełnienia przed, w trakcie i po mobilności.

1 lutego 2020 roku odbyło się ostatnie spotkanie w ramach przygotowania językowego uczniów do wyjazdu na praktyki zagraniczne do Włoch w marcu 2020 roku. Podczas spotkania uczniowie utrwalili przerobiony materiał, przystąpili do testu podsumowującego zajęcia oraz otrzymali zaświadczenia potwierdzające udział w przygotowaniu językowym. Jeszcze tylko zajęcia kulturowo – psychologiczne i jesteśmy gotowi do wyjazdu.

Regulamin POWERVET 2019

Formularz zgłoszeniowy POWERVET 2019

Ogłaszamy wyniki rekrutacji na praktyki zagraniczne w ramach projektu POLSKI MISTRZ ZAWODU = EUROPEJSKI PRAKTYKANT, Włochy 15.03.2020 r. – 28.03.2020 r. Rekrutacja odbyła się zgodnie z regulaminem (patrz strona szkoły – zakładka POWERVET).

Dla zainteresowanych – procedura odwoławcza trwa do 26.09.2019 r. (patrz regulamin rekrutacji).

Lista uczniów zakwalifikowanych