Zachęcamy aktywnych, kreatywnych i chętnych do działania uczniów naszej szkoły do startu w wyborach do Młodzieżowej Rady Powiatu Płońskiego.
Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2022 roku.

Chcesz działać, brać aktywnie udział w działaniach lokalnych, mieć wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość – nie czekaj i już dziś zacznij planować swoją kampanię. A może widzisz w swoim otoczeniu kogoś wyróżniającego się, lidera z kreatywnymi pomysłami – zachęć go do startu w wyborach do Młodzieżowej Rady Powiatu Płońskiego.

3 października zapytaj w swojej szkole o kartę zgłoszenia kandydata i nie czekaj!

A dla wszystkich którzy nie wiedzą czym jest „Rel” – słowo zgłoszone w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2020 oraz 2021, z ang. relatable; czuję to samo, mam tak samo, prawdziwe zgadzam się z tobą. Udostępniajcie, zachęcajcie, kandydujcie!