Dnia 13.01.2022r. odbył się etap szkolny XXIX Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK pod patronatem Polskiego Czerwonego Krzyża, w którym udział wzięli uczniowie z klasy 2B i 3B. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 20 pytań dotyczących zdrowego stylu życia na Platformie e-learningowej Moodle. Zwycięzcą etapu szkolnego została uczennica Karolina Konopa z klasy III B. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Kornatowska z klasy III B. Trzecie miejsce zajął Alan Sokołowski z klasy II B. Laureatka etapu szkolnego będzie reprezentowała naszą szkołę na etapie rejonowym olimpiady. Dyplomy uczestnikom wręczyła pani Dyrektor Bożena Dzitowska. Olimpiadę przeprowadziła pani Renata Honczar. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni olimpiady Karolinie Konopa oraz wszystkim uczestnikom. Życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach.