„ KAŻDY KONIEC JEST POCZĄTKIEM CZEGOŚ NOWEGO”. Tymi słowami uroczyście pożegnaliśmy wczoraj absolwentów Technikum nr 2 oraz III Liceum Ogólnokształcącego. Zarówno Pani Dyrektor Bożena Dzitowska, jak i Pani Starosta Powiatu Płońskiego Elżbieta Wiśniewska, skierowały do młodzieży kończącej szkołę słowa, będące drogowskazami w dorosłym już życiu. Nasz zaprzyjaźniony ks. kanonik Edmund Makowski, także nie szczędził ciepłych i wzruszających słów. Sami absolwenci również podziękowali Dyrekcji oraz wychowawcom i nauczycielom za trud pracy włożony w ich edukację oraz za te wspólne cztery lata. Pan wicedyrektor Paweł Białecki przeprowadził oficjalne przekazanie sztandaru Zespołu Szkół nr2 w Płońsku młodszemu rocznikowi. Całą uroczystość uświetniły występy artystyczne młodszych kolegów i koleżanek. Jeszcze kilka wspomnień i łez wzruszenia podczas oglądania prezentacji multimedialnej z życia wszystkich klas maturalnych. Było uroczyście, wesoło, ale i sentymentalnie. Teraz przed naszymi absolwentami ważny moment egzaminów maturalnych. Życzymy wielu sukcesów zarówno na maturze, jak i w dalszym życiu.