Projekt „Jak uczyć żeby nauczyć” – dobre metody nauczania języka angielskiego – intensywne szkolenia, dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jesteśmy, szkolimy się i wymieniamy doświadczenia z nauczycielami-trenerami z Islandii. Nasi goście zaprezentowali swoją szkołę, kierunki kształcenia oraz film przedstawiające warunki nauki i nauczania w Tækniskólann, Skólavörðuholt w Rejkaviku. Pan Krzysztof Grzymała zaprezentował naszą szkołę. 

Intensywne szkolenia są skierowane do nauczycieli języka angielskiego oraz kadry zarządzającej. Weźmie w nich udział 31 osób ze strony polskiej w tym 5 osób kadry zarządzającej oraz 5 trenerów.  Termin realizacji od 01.07.2021 r. – 31.10.2021 r.   

Projekt koordynowany przez Starostwo Powiatowe w Płońsku.

 „Jak uczyć żeby nauczyć – dobre metody nauczania języka angielskiego – intensywne szkolenia”