Podwójna korona w Płocku

Dzisiaj obie drużyny męska i żeńska ZS nr 2 w Płońsku wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej szkół średnich o Puchar Prorektora Politechnika Warszawskiej. W turnieju wystąpiło 5 ekip żeńskich i 6 ekip męskich. Dziewczęta grały systemem każdy z każdym , natomiast chłopcy byli podzieleni na dwie grupy. Dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze po 2:0. Natomiast chłopcy w Grupie wygrali z LO Jagielonka Płock 2:0 oraz zrewanżowali się Małachowiance Płock 2:0 za Finał w Płońsku. W Finale spotkali się przy pełnych trybunach z ZS Centrum Edukacji w Płocku, pokonując ich 2:0. MVP turnieju zostali Weronika Szymańska i Robert Masiak.

Kolejność końcowa Turnieju
Dziewczyny:
1. ZS nr 2 w Płońsku im. Leona Rutkowskiego, 2. ZS Centrum Edukacji Płock, 3. LO Małachowianka,4. III LO im. M. Dąbrowskiej w Płocku, 5. LO im. W. Jagiełły w Płocku
Chłopcy:
1. ZS nr 2 w Płońsku im. Leona Rutkowskiego, 2. ZS Centrum Edukacji Płock, 3. LO Małachowianka,4 .ZS Elektryk Płock. 5. III LO im. M. Dąbrowskiej w Płocku, 6. LO im. W. Jagiełły w Płocku

Skład dziewczyn:
Weronika Szymańska, Aleksandra Idzikowska, Agata Bartołowicz, Wioleta Jeznach, Julia Breza, Magdalena Gmurczyk, Weronika Rukuszewicz, Katarzyna Fusińska, Ilona Grzelińska, Katarzyna Niedziółka, Anita Kanigowska, Natalia Krysiak
Opiekun drużyny: Igor Piotrowski, Mateusz Rutkowski
Sklad chłopaków:
Pakulski Jakub, Bodalski Łukasz, Łączyński Tomasz, Szymon Konwerski, Sikorski Marek, Iwanowski, Konwerski Szymon, Maciej Domański,Robert Masiak Opiekun drużyny: Igor Piotrowski, Mateusz Rutkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *