Świąteczna akcja charytatywna Samorządu szkolnego

Świąteczna akcja charytatywna
Świąteczna akcja charytatywna

Szanowni Uczniowie, w imieniu Samorządu Uczniowskiego, zachęcamy do udziału w świątecznej akcji charytatywnej, polegającej na zebraniu darów dla chorych dzieci, przebywających w Centrum Medycznym w Kraszewie- Czubakach. Bardzo prosimy, aby każda klasa przygotowała jakiś upominek dla podopiecznych Centrum Medycznego. Proponujemy zakupienie maskotek, książeczek itp. 
            Przygotowane przez Was dary będą zbierane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego w poniedziałek 21.12.2020 roku w godzinach od 10.00 -12.00 na terenie szkoły. Do szkoły zapraszamy przedstawiciela każdej klasy. Prosimy o korzystanie z wejścia głównego i zachowanie obostrzeń związanych z pandemią. 

                                                                      Samorząd Uczniowski