List od Dyrektora szkoły

Drodzy Uczniowie, aktualna sytuacja , wynikająca z konieczności zapobiegania COVID-19, a także trwającego remontu sali gimnastycznej,  uniemożliwia organizację uroczystej inauguracji roku szkolnego2020/2021. Spotkacie się w grupach klasowych, ze swoimi wychowawcami, zgodnie z przygotowanym harmonogramem. Mając na uwadze zdrowie swoich bliskich, rówieśników oraz nauczycieli, proszę abyście przestrzegali zasad reżimu sanitarnego. Zachowujcie dystans indywidualny, zakładajcie maseczki w przestrzeniach wspólnych, często  myjcie i dezynfekujcie dłonie. Przestrzegajcie też szczegółowych zasad, które przekażą Wam Wasi wychowawcy podczas spotkań klasowych. Mam nadzieję, że bieżący rok szkolny będziemy mogli realizować w systemie stacjonarnym, który umożliwia tak cenny, bezpośredni kontakt międzyludzki. Życzę Wam zdrowia, dużo zapału do pracy i wielu sukcesów, tych małych i dużych. Niech te szkolne miesiące upłyną w spokoju, rozwijajcie w murach tej szkoły swoją wiedzę, umiejętności, pasje i talenty. Bądźcie dla siebie życzliwi i pomocni. Cieszcie się z każdego dnia, wysiłku, pokonujcie swoje ograniczenia i przeszkody, wierzcie w siebie, doceniajcie to, kim jesteście i to, co posiadacie.

Z życzeniami dobrego roku szkolnego 2020/2021

Dyrektor szkoły – Bożena Weronika Dzitowska

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021